انبر آرماتوربندی ابزارهای دستی


برند هاردکس

ساخت کشور چین

جنس محصول فولاد کروم وانادیوم

ویژگی تولید به روش فورج


انبر آرماتوربندی یکی از پرکاربردترین انبر آلات در مشاغل و صنعت است. این انبر برای گرفتن، پیچاندن، کشیدن یا بریدن سیم، پیچ، میخ و مواردی از این دست به‌کار می‌رود.

این انبر از 2 دسته و 2 فک قوی ساخته‌ شده است که در نوک آن در تماس با یکدیگر قرار می‌گیرند. به‌منظور افزایش قدرت وارد شده به انبر معمولاً آن را با دسته‌های بلند و فک کوتاه می سازند تا بشترین فشار وارد شده از دست کاربر به نوک آن وارد شود.

انبرهای آرماتوربندی با دسته‌های کوتاه نیز در بازار موجودند؛ اما باید توجه داشت که این انبرها قدرت انبرهایی با دسته ‌بلند را ندارند و فقط درصورتی‌که نیاز به حمل یک انبر دارید اما فضای کافی برای قرار دادن یک انبر با دسته‌بلند ندارید می‌توانید از این نوع انبر با دسته‌کوتاه استفاده کنید. زاویه برش در قسمت تیغه محصول ظرافت آن در برش را تعیین می‌کند. تیغه با زاویه برش یک‌طرفه موجب می‌شود که بتوان شی‌ء موردنظر را از نزدیک‌ترین محل به سطح کار برش داد.

انبرهای آرماتوربندی شرکت هاردکس دارای 2 دسته‌بلند و 2 فک قوی هستند و در مواردی که نیاز به ابزاری قدرتمند برای گرفتن، پیچاندن یا بریدن یک شی‌ء است می‌توان از آن استفاده کرد. این شرکت برای جلوگیری از آسیب به دست کاربر در حین کار از روکش پلاستیکی در دسته‌ها استفاده نموده و تیغه‌ها با داشتن زاویه برش یک‌طرفه، بیشترین فشار برای برش را فراهم می‌آورند و اشیا را در نزدیک‌ترین محل به سطح کار برش می‌دهند. جنس بدنه محصول از جنس فولاد کروم وانادیوم بوده که به‌واسطه عملیات سخت‌کاری و حرارتی حین تولید و همچنین تولید به روش فورج مقاومت آن دوچندان شده است.