انبر پرچ آلومینیومی 10.5 اینچ

انبر پرچ آلومینیومی 10.5 اینچ ابزارهای دستی


برند هاردکس

ساخت کشور چین

جنس محصول آلومینیوم دایکست، دسته از جنس TPR

ویژگی قابلیت کار با میخ پرچ استیل و آلومینیوم، طراحی خاص


دستگاه پرچ‌کن دستی، ابزاری برای اتصال میخ پرچ است که به‌وسیله آن می‌توان دو یا چند قطعه فلزی، پلاستیکی و ... را به هم متصل کرد. استفاده از پرچ‌کن در مواقعی که نمی‌توان به علت وجود محدودیت‌هایی از پیچ و مهره یا دیگر اتصالات استفاده‌ کرد، گزینه‌ مناسبی به‌حساب می‌آید. بخش‌های مختلف یک میخ پرچ عبارت‌اند از کلاهک میخ، بدنه استوانه‌ای توخالی میخ و میله میخ پرچ که وارد بدنه توخالی استوانه‌ای می‌شود.

برای اتصال 2 قطعه به یکدیگر ابتدا لازم است روی هر دو قطعه سوراخی برای عبور میخ پرچ ایجاد شود. سپس با باز نمودن دسته‌های پرچ‌کن و قرار دادن میله میخ پرچ در داخل نازل و به هم فشردن دسته‌های پرچ‌کن، میله میخ پرچ تغییر شکل داده و به‌صورت یک پین دوطرفه قطعات موردنظر را به هم وصل می‌کند و درنهایت با فشردن بیشتر دسته قسمت میله‌ای میخ پرچ برش می‌خورد و تنها اتصال بین دو قطعه باقی می‌ماند.

برای آنکه بتوانید با میخ پرچ سایزهای مختلف کارکنید، انواع نازل در سایزهای مختلف روی بدنه پرچ‌کن قرار گرفته است که می‌توانید به کمک آچار تعبیه‌شده روی بدنه دستگاه، از نازل با سایزهای مختلف استفاده نمایید. این ابزار هم برای استفاده پیشه‌وران و هم کاربران خانگی کاربرد دارد. شرکت هاردکس با عرضه 2 نوع از این پرچ‌کن در قالب پرچ‌کن استاندارد و پرچ‌کن صنعتی، سعی در برآوردن نیاز همه کاربران کرده است. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود هریک از این 2 محصول را انتخاب کنید.

بدنه پرچ‌کن‌های هاردکس از جنس آلومینیوم دایکست سبک است تا علاوه بر مقاومت بالا، باعث خستگی در حین کار نشود. همچنین جنس تیغه‌های قطع کن از فولاد ضد سایش بوده که موجب تسریع عملیات پرچ می‌شوند. نکته بسیار مهم در استفاده از پرچ‌کن‌ها این است که نازل مورداستفاده باید متناسب با قطر میخ پرچ باشد؛ به‌گونه‌ای که قطر سوراخ نازل کمی بیشتر از قطر میخ پرچ باشد.

 

مشخصات ابزار:

  • دارای 3 نازل قابل تعویض به سایزهای

(2.3 میلی‌متر) "1.8 – (2.4 میلی‌متر) "32/3 – (4.8 میلی‌متر) "3.16 – (4.0 میلی‌متر) "5.32

  • دسته از جنس TPR، ضد لغزش، با طراحی ویژه جهت کاربرد بهتر
  • قابلیت کار با میخ پرچ استیل و آلومینیوم، قدرت بسیار بالا در پرچ کردن، طراحی ویژه و منحصر به فرد

                       

طول ابزار : 10.5  اینچ