انبر پرچ صنعتی 10 اینچ

انبر پرچ صنعتی 10 اینچ ابزارهای دستی


برند هاردکس

ساخت کشور چین

جنس محصول آلومینیوم دایکست، جنس تیغه‌های قطع کن از فولاد

ویژگی قابلیت کار با میخ پرچ استیل و آلومینیوم، طراحی خاص


دستگاه پرچ‌کن دستی ابزاری برای اتصال میخ پرچ است که به‌وسیله آن می‌توان 2 یا چند قطعه فلزی، پلاستیکی و ... را به هم متصل کرد. استفاده از پرچ‌کن در مواقعی که نمی‌توان به علت وجود محدودیت‌هایی از پیچ و مهره یا دیگر اتصالات استفاده‌ کرد، گزینه‌ مناسبی به‌حساب می‌آید.

بخش‌های یک میخ پرچ عبارت‌اند از کلاهک میخ، بدنه استوانه‌ای توخالی میخ و میله میخ پرچ که وارد بدنه توخالی استوانه‌ای می‌شود. برای اتصال دو قطعه به یکدیگر ابتدا لازم است روی هر دو قطعه سوراخی برای عبور میخ پرچ ایجاد شود. سپس با باز نمودن دسته‌های پرچ‌کن و قرار دادن میله میخ پرچ در داخل نازل و به هم فشردن دسته‌ها، میله میخ پرچ تغییر شکل داده و به‌صورت یک پین دوطرفه قطعات موردنظر را به هم وصل می‌کند و درنهایت با فشردن بیشتر دسته قسمت میله‌ای میخ پرچ برش می‌خورد و تنها اتصال بین دو قطعه باقی می‌ماند.

برای آنکه بتوانید با میخ پرچ با سایزهای مختلف کارکنید انواع نازل در سایزهای مختلف روی بدنه پرچ‌کن قرار گرفته است که می‌توانید به کمک آچار تعبیه‌شده روی بدنه دستگاه، از نازل با سایزهای مختلف استفاده کنید. این ابزار هم برای استفاده پیشه‌وران و هم کاربران خانگی کاربرد دارد.

شرکت هاردکس با عرضه 2 نوع از این پرچ‌کن در قالب پرچ‌کن استاندارد و پرچ‌کن صنعتی سعی در برآوردن نیاز همه کاربران نموده است. شما با توجه به نیاز خود می‌توانید هریک از این دو نوع محصول را برگزینید. بدنه پرچ‌کن‌های هاردکس از جنس آلومینیوم دایکست سبک است تا علاوه بر مقاومت بالا، باعث خستگی حین کار نشود. همچنین جنس تیغه‌های قطع کن از فولاد ضد سایش بوده که موجب تسریع عملیات پرچ می‌شوند. نکته بسیار مهم در استفاده از پرچ‌کن‌ها این است که نازل مورداستفاده باید متناسب با قطر میخ پرچ باشد؛ به‌گونه‌ای که قطر سوراخ نازل کمی بیشتر از قطر میخ پرچ باشد.

 

مشخصات انبر پرچ صنعتی هاردکس:

  • دارای نازل قابل تعویض به سایزهای:

"8/1 (2/3 میلی‌متر) - "23/3 (4/2 میلی‌متر)

"16/3 (8/4 میلی‌متر) – "32/5 (0/4 میلی‌متر)

  • دسته از جنس TPR، ضدلغزش، با طراحی ویژه جهت کاربرد بهتر
  • قابلیت کار با میخ پرچ استیل و آلومینیوم، قدرت بسیار بالا در پرچ کردن، طراحی ویژه و منحصر به فرد

 

طول ابزار : 10 اینچ