بکس تکی سفید درایو "1/2، 6پر و 12پر

بکس تکی سفید درایو "1/2، 6پر و 12پر ابزارهای دستی


برند هاردکس

ساخت کشور تایوان

جنس محصول فولاد کروم وانادیوم- آبکاری کروم 2لایه آینه‌ای

ویژگی دارای استاندارد DIN آلمان


بکس‌های هاردکس در 2 اندازه استاندارد و بلند موجود است. بکس سایز استاندارد که به آن «بکس کوتاه» نیز گفته می‌شود، برای باز و بسته کردن پیچ و مهره‌هایی که فضای کمی برای دسترسی به آن‌ها وجود دارد به‌کار می‌رود.

بکس درایو هاردکس قابلیت اتصال به آچار جغجغه و آچار ترک با سایز درایو ½" را داشته و در دو فرم 6پر و 12پر موجود است که به ترتیب برای باز و بسته نمودن پیچ و مهره‌هایی با 6  وجه و 12 وجه در سایزهای 6 تا 32 میلی‌متر در اندازه کوتاه (استاندارد) و سایزهای 10 تا 32 میلی‌متر در اندازه بلند عرضه می‌گردد.

در تولید این محصول از فولاد کروم وانادیوم استفاده شده و عملیات حرارتی و سخت‌کاری ویژه‌ای که در تولید آن به‌کار رفته است که باعث حداکثر مقاومت در برابر نیروی گشتاوری بالا شده است. دقت در ساخت وجه‌های این سری، مانع از ساییدگی پیچ و مهره می‌گردد. همچنین آبکاری کروم دولایه آینه‌ای، نه‌تنها باعث سهولت در تمیزکاری محصول می‌شود، بلکه ظاهر زیبایی به آن بخشیده است. ظرافت و درعین‌حال کیفیت بالای قسمت کارگیر باعث می‌شود بتوانید به‌خوبی از این محصول در قسمت‌هایی که فضای کمی برای دسترسی به مهره وجود دارد استفاده کنید.

این محصول تولید کشور تایوان است و تمام استانداردهای موردنیاز یک بکس باکیفیت ازجمله استاندارد DIN آلمان را داراست. شما می‌توانید با خیال آسوده از این محصول استفاده کنید؛ چراکه شرکت هاردکس با گارانتی مادام‌العمر این بکس سال‌ها در کنار شما خواهد بود.

اندازه

سایز (میلی‌متر)

فرم

استاندارد (کوتاه)

6 الی 32

6 پر / 12 پر

بلند

10 الی 32

6پر / 12پر