کمپرسور فندکی تک سیلندر

کمپرسور فندکی تک سیلندر تجهیزات گاراژی


برند هاردکس

ساخت کشور چین

جنس محصول

ویژگی موتور محرک بسیار قدرتمند و کم‌صدا و فاقد لرزش


ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که چرخ ماشینتان پنچر یا کم‌باد شده باشد و نیاز به باد کردن آن داشته باشید. در این صورت با داشتن یک کمپرسور باد فندکی به‌راحتی می‌توانید تقریباً هر نوع تایری را در هر مکانی که هستید باد کنید. حفظ فشار تایر در میزانی بهینه باعث جلوگیری از فرسودگی تایر می‌شود و نیاز است که به‌صورت دوره‌ای باد لاستیک‌ها بررسی شود.

شاید خیلی از افراد ندانند که کمپرسور باد فندکی در شرایط نامساعد جوی حتی می‌تواند جانشان را نجات دهد؛ چراکه در عرض چند ثانیه می‌توانید با استفاده از یک کمپرسور باد فندکی 12 ولت پنچری ماشین را رفع کنید و خود را به مکانی امن برسانید. البته از این کمپرسورها در موارد دیگری همچون باد کردن وسایل ورزشی که نیاز به یک منبع انرژی دمنده است نیز می‌توان استفاده کرد.

از مواردی که باید هنگام خرید یک کمپرسور باد فندکی به آن توجه داشت قابل‌حمل بودن و فضایی است که در خودرو اشغال می‌کند، اتوماتیک بودن آن و زمان صرف شده برای پنچرگیری، سایز تایر و سیکل کاری است. در واقع بهتر است که کمپرسوری را انتخاب کنید که طول شلنگ آن به‌اندازه‌ای باشد که امکان دسترسی آسان به همه چرخ ها را فراهم آورد و همچنین سایز آن کوچک باشد تا هنگام قرار دادن آن در خودرو فضای کمی را اشغال نماید.

کمپرسور فندکی اتوماتیک به گونه‌ای است که بعد از رسیدن باد تایر به‌اندازه مناسب، به‌صورت اتوماتیک قطع می‌شود یا تعدادی برنامه اتوماتیک دارد. زمان صرف شده برای باد کردن یک تایر نیز از دیگر ویژگی‌هایی است که باید مدنظر قرار دهید. البته بهتر است کمپرسور باد را با توجه به سایز تایر مورداستفاده خود انتخاب کنید.

منظور از سیکل کاری مدت‌زمانی است که طول می‌کشد دستگاه بعد از مدتی استفاده خنک شود. به‌طور مثال اگر سیکل کاری کمپرسور شما 50%  ذکر شده است، به این معنی است که بدون نیاز به خنک شدن می‌توانید به کارکردن ادامه دهید. شرکت هاردکس در این راستا کمپرسورهای فندکی با طول شلنگ 5 متر را به بازار عرضه کرده است که با استفاده از آن به‌آسانی می‌توانید به همه نقاط خودرو دسترسی داشته باشید. همچنین این کمپرسور با سایز کوچک خود فضای کمی را در خودرو اشغال می‌کند و در 2 نوع تک سیلندر و دو سیلندر با قدرت‌های کارکرد متفاوت عرضه می‌گردد که با توجه به نیاز خود می‌توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.   این کمپرسورها قابلیت نصب به برق شهری با استفاده از آداپتور را دارند؛ اما توصیه می‌شود برای افزایش طول عمر محصول از این کار بپرهیزید. همچنین توصیه می‌شود به علت نوسان برق در هنگام استارت زدن، کمپرسور به ماشین متصل نباشد.

کمپرسور تک سیلندر بیشتر مناسب باد کردن لاستیک خودروهای سواری و همچنین موتورسیکلت، دوچرخه یا سایر وسایل بادی نظیر قایق بادی ، توپ و ... است.

 

ویژگی‌های کمپرسور فندکی تک سیلندر:

-         دارای شاتون بلند

-         قدرت زياد

-         دارای 5 متر کابل فنری اتصال به فندك ماشين برای دسترسی آسان

-         دارای 3 متر شیلنگ فنری باد

-         وزن خالص ٣ کیلوگرم

-         سرعت‌بالا در پر کردن باد تایر

-         حجم خروجی هوا: 35 لیتر در ثانیه

-         موتور محرک بسیار قدرتمند و درعین‌حال کم‌صدا و فاقد لرزش

-         دارای نازل‌هایی در سایزهای متفاوت برای استفاده در هر نوع وسیله‌ای اعم از انواع لاستیک و ابزار ورزشی