مته 4 شیار 4 الماس SDS Plus ابزارهای سوراخکاری و مته


برند هاردکس

ساخت کشور چین

جنس محصول الماس G80

ویژگی شیار W شکل برای افزایش سرعت و سهولت سوراخ‌کاری


مته 4شیار ابزاری برای کار با دستگاه‌های بتن‌کن یا  دریل‌های چکشی (hammer drill bit) بوده و برای حفاری اجسام سخت مثل بتن و آجر استفاده می‌شود که نسبت به مته‌های معمولی  در مقابل سایش مقاوم بوده و طول عمر بیشتری دارد. اندازه میله SDS Plus 10 میلی‌متر است و وجود این 4شیار موجب می‌شود به‌آسانی درون نظام جای گیرد و مانع از لغزش آن در حین کار می‌شود. این ویژگی 4شیار بودن همچنین باعث می‌شود که چکش دریل فقط بخش زیادی از نظام را نچرخاند و درعوض به خود مته شتاب وارد کند.

مته    SDS plus رایج‌ترین نوع مته‌های تولیدی است که به‌طور معمول از سایز 4 تا 30 میلی‌متر (5/32” تا 1-1/4”) موجودند. کوتاه‌ترین نوع این مته 110 میلی‌متر و بلندترین آن نیز 1500میلی‌متر است.

مته‌های 4 شیار و 4 الماس هاردکس به روش CR4 تولید شده که طی عملیات حرارتی حین تولید تقویت شده است و بیشترین مقاومت هنگام کار را داراست. جنس الماس G80 به‌کار رفته در تولید این محصول به‌قدری باکیفیت است که می‌توان هر نوع بتن و آجری را با خیال آسوده سوراخ نمود.  4الماس تعبیه‌شده در نوک این محصول نیز باعث سهولت در ساییدن بتن و افزایش سرعت دریل‌کاری می‌شود. بتن با استفاده از الماس‌های این مته سوراخ‌کاری می‌شود و خاک‌های حاصل از سوراخ‌کاری به‌وسیله شیارهای موجود روی بدنه به بیرون از سوراخ هدایت می‌شوند.

 

ویژگی‌های مته 4 شیار 4 الماس:

  • جنس الماس G80 مقاوم و باکیفیت
  • شیار W شکل برای افزایش سرعت و سهولت سوراخ‌کاری
  • کارگیر ضخیم و باکیفیت
  • مناسب سوراخ‌کاری بتن، سنگ و ...